Kapcie skórzane babusze

Szukasz ciekawych kapci do domu, które będą komfortowe i trwałe? W takim przypadku sprawdź etniczne kapcie skórzane i wełniane, które dostępne są w naszym sklepie Etnobazar – znajdziesz u nas szeroką gamę ciekawych modeli przeznaczonych dla kobiet, mężczyzn oraz dla dzieci. Na pewno wypatrzysz u nas coś ciekawego w sam raz dla siebie i swoich bliskich!

Skórzane babusze - kup teraz >>

W sprzedaży posiadamy przede wszystkim marokańskie kapcie skórzane  babusze. To obuwie, które jest szyte ręcznie z wysokiej jakości delikatnych i miękkich skór. Kapcie dostępne w naszym sklepie produkowane są w Maroku i są barwione w garbarniach w Fezie. Zdobione są kolorowymi koralikami, włóczkowymi pomponikami, a także misternie wyszywanymi wzorami w wielu kształtach. Podeszwa takich kapci jest dodatkowo wzmacniana kawałkiem skóry, natomiast zapiętek jest przyszyty do wkładki, co powoduje, że obuwie to jest łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu, a także bardzo wygodne, ponieważ nie powoduje otarć.

Miękkie skórzane babusze nie tylko wykorzystywane są przez Marokańczykow jako domowe kapcie, ale również jako obuwie na co dzień i dopełnienie tradycyjnego stroju. Dostępne są u nas w szerokiej gamie wariantów kolorystycznych i rozmiarowych – więcej informacji dotyczących rozmiaru oraz długości wkładki można znaleźć na stronach poszczególnych produktów.

Również w naszym sklepie Etnobazar oferujemy innego rodzaju kapcie. Polecamy ciepłe kapcie z filcowanej wełny produkowane w Nepalu, które przeznczone są głównie dla dzieci, a także innego rodzaju kapcie do domu.

Jeżeli doceniasz etniczny ubiór, wtedy warto zakupić także odpowiadające mu obuwie – wtedy możesz stworzyć efektowny zestaw, w którym poczujesz się jak mieszkaniec arabskich krajów. W naszym sklepie możesz zakupić także innego rodzaju odzież, gdy szukasz dla siebie czegoś etnicznego i w przystępnych cenach. Teraz nie musisz już czekać na kolejny wyjazd do Maroka, Egiptu czy Tunezji, aby zakupić dla siebie towary z tych krajów, ponieważ u nas masz je wszystkie na wyciągniecie ręki. Zapraszamy na zakupy do sklepu Etnobazar!

pixel