Figurka Buddy

W Etnobazarze oferujemy szeroką gamę orientalnych produktów – z pewnością znajdziesz wśród nich dla siebie coś wyjątkowego lub w upominku dla bliskiej osoby. Figurki Buddy, maski, masywne rzeźby, artykuły modlitewne przeznaczone dla buddystów, kadzidełka – to tylko kilka naszych propozycji. Jeżeli interesuje cię buddyzm lub też po prostu piękne przedmioty, w takim przypadku sprawdź już teraz nasze propozycje!

Figurka Buddy - kup teraz >> 

Zgodnie z wierzeniami figurka Buddy ma przynosić swojemu posiadaczowi szczęście i pomyślność. Budda umieszczony w domu ma opiekować się nim i jego domownikami, by dawać im błogosławieństwo i chronić przed złem, dlatego z pewnością będzie ona dobrym wyborem, gdy potrzebujesz opiekuńczego ducha.

Oferujemy figurki Buddy wykonane z różnych materiałów – drewna, metalu, kamienia, płaskorzeźby Buddy, a także maski Buddy. Są one ręcznie wykonane, każda jest jedyna w swoim rodzaju, dlatego na pewno będzie nieprzeciętną dekoracją, a dla buddystów wartościowym zakupem. Tworzą odprężającą i spokojną atmosferę, pomagają w odnalezieniu sensu i celu życia.

W Etnobazarze dostępne są z ręcznie wykonane figurki Buddy pochodzące z Indii, Nepalu Tybetu czy Indonezji. Wyłącznie starannie wyselekcjonowane i pochodzące od utalentowanych artystów, dlatego z pewnością spełnią twoje oczekiwania.

Oprócz figurek Buddy można u nas również zakupić innego rodzaju produkty związane z buddyzmem – są to między innymi kadzidła tybetańskie ręcznie robione z zachowaniem tradycyjnej, sekretnej receptury, chorągiewki modlitewne „Lung Ta”, mala do medytacji z zawieszkami Buddy, buddyjskie zawieszki z wyhaftowanymi symbolami przynoszącymi szczęście, tybetańskie młynki modlitewne, również flagi Tybetu. To powoduje, że z pewnością znajdziesz u nas orientalne produkty, których potrzebujesz – w atrakcyjnych cenach.

Z pełnym asortymentem figurek Buddy oraz z innymi artykułami związanymi z buddyzmem można już teraz zapoznać się w Etnobazarze – nie czekaj i wybierz coś dla siebie lub też w prezencie dla bliskiej ci osoby. Zapraszamy na zakupy!Rozpocznij zakupy
pixel