Kadzidełka trociczki

( ilość produktów: 187 )

Nie tylko sprawiają, że nasz dom wypełnia się niesamowitym zapachem, oczyszczają również atmosferę i pomagają w medytacji. Kadzidełka mogą stać się nieodłącznym elementem aranżacji, nadając pomieszczeniu wyjątkowego klimatu. Umieszczone z kolei na przykład kadzidełka stożkowe w stylizowanej kadzielnicy staną się także oryginalną ozdobą.

Kadzidełka zapachowe o różnych nutach

Osiągnięciu odpowiedniego stanu skupienia podczas relaksu i medytacji możliwe jest dzięki stworzeniu właściwej atmosfery. Kadzidełka zapachowe o różnych nutach wyzwalają dobrą energię i zapewniają swobodny przepływ emocji. W zależności od Twoich preferencji możesz wybrać kadzidełka o nutach bardziej słodkich, ziołowych lub energetyzujących. Często wykorzystuje się kadzidła do jogi lub trociczki do medytacji, warto jednak pamiętać, że ich działanie jest prozdrowotne: zawarte w nich naturalne olejki eteryczne poprawiają samopoczucie, niwelują bóle głowy i łagodzą dolegliwości dróg oddechowych. Zróżnicowane aromaty trociczki z pewnością pozwolą Ci na odpowiednie jej dobranie, według Twoich potrzeb i upodobań. Te dostępne w naszym sklepie uznawane są za jedne z najlepszych na świecie. Posiadamy kadzidła japońskie oraz kadzidła indyjskie z różnymi olejkami. Historia i tradycja ich tworzenia sięga kilkuset lat.

Palenie kadzidełka

Kadzidła trociczki zapachowe mogą uwalniać aromaty z różną intensywnością, a czas ich palenia wynosi od trzydziestu minut do około jednej godziny. Nie ma jednak konieczności spalania całego kadzidełka w celu uzyskania pełni aromatu. Większa intensywność jest jednak uzyskiwana jest podczas palenia kadzidełka nie posiadającego wewnątrz bambusowego patyczka. Spalanie czystej trociczki pozwala na osiągnięcie pełni aromatu kadzidełka ? patyczki bambusowe nie wpływają wówczas na proces uwalniania zapachu. Pora palenia kadzidła zależna jest również od rytuału. Inna jest przeznaczona na rytuał oczyszczenia, a inna na rytuał miłości. Niezależnie jednak od rytuału kadzidełka pozytywnie wpłyną na otaczającą Cię atmosferę i dodadzą potrzebnej energii.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 2189 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-13
bez zarzutu
2024-06-11
Nie jest to pierwszy zakup. Zawsze wszystko w jak najlepszym porządku. Zarówno zamówiony towar jak i obsługa.
pixel