Informacje o sklepie

EtnoBazar.pl - orientalny sklep internetowy

Jaki jest nasz EtnoBazar? Wyobraź sobie, że jesteś na barwnym, indyjskim targu. Wszystkie twoje zmysły pobudzone są przez feerię barw, mieszankę smaków i zapachów. Otaczają Cię: egzotyczne przyprawy, ajurwedyjskie kosmetyki, kolorowe szarawary i narzuty, bogato zdobiona biżuteria i unikalne rękodzieło, a to wszystko okraszone intensywną wonią kadzideł. A teraz pssst...puść wodze fantazji i przenieś się na stary arabski bazar, podziwiaj ręcznie tkane makatki, ciesz się aromatem perfum arabskich, próbuj orientalnych przysmaków, a bogato zdobione tkaniny i egzotyczne przyprawy niech zaskakują Cię swoją różnorodnością. Możesz też odbyć szybką wycieczkę na jeden z placów w Ameryce Południowej, skosztować yerba mate z matero, rozkoszować się świeżo paloną kawą i kupić na pamiątkę wełniany, ręcznie pleciony dywan.


Taki właśnie jest egzotyczny etnobazar!

Nie jest to ani stricte sklep indyjski, ani jedynie sklep arabski. Chcemy udostępnić Ci CAŁY ŚWIAT W JEDNYM MIEJSCU. Znajdziesz tu produkty z najdalszych zakątków globu. Jest chińska porcelana, indonezyjskie szkatułki, tureckie kilimy, meksykańskie lustra i są również kuchnie świata: japoński sos do sushi,  kawa po wietnamsku czy tajska pasta curry!

Zapraszamy Cię na zakupy! Życzymy miłego odkrywania: smaków orientalnej żywności, kolorów biżuterii handmade i właściwości naturalnych kosmetyków.

pixel