Kwiat życia

( ilość produktów: 10 )

Bogata symbolika kwiatu życia sprawia, że przypisuje mu się wręcz magiczne działanie. W kulturze istnieje on od wieków, pojawił się w świątyni Ozyrysa w egipskim Abydos, funkcjonował także na Bliskim Wchodzie czy w Azji, również jako religijny symbol. Kwiat życia powszechnie znany już również dziś – chroni przez złą energią i pomaga w odzyskaniu zdrowia.

Kwiat życia – symbol o wielu znaczeniach

Kwiat życia obecnie używany jest w celu ukazania harmonii i współistnienia z wszechświatem. Swoją perfekcyjnością wpisuje się w także w założenia świętej geometrii. Tajemnica kwiatu życia w zaprzątała również umysł samego Leonarda da Vinci. Symbol kwiat życia składa się z dziewiętnastu pełnych okręgów i trzydziestu sześciu łuków, które nachodząc na siebie tworzą specyficzną sieć. To właśnie w niej dopatrywano się ciągle odradzającego się cyklu życia. Religie całego świata, zwłaszcza te z Dalekiego Wschodu opierają się na wieloznacznej symbolice. Mandala, kwiat życia, to tylko niektóre z nich. Połączenie świata zewnętrznego z wewnętrznym, doskonały plan stworzenia, odradzający się na nowo idealny cykl życia. Wszystkie te aspekty ukryte są w symbolach, które możemy mieć w swoim domu albo stale nosić przy sobie.

Kwiat życia ? talizman jako ozdoba

Starożytny symbol często bywa wykorzystywany w tworzeniu różnego rodzaju ozdób, biżuteriiświec zapachowych czy dekoracji wnętrzPierścionek czy kolczyki zawierające kwiat życia ? talizman, który często możemy mieć przy sobie. Latarenka, narzuta na łóżko czy lampion chronić z kolei będą nasz dom, dzięki magicznej mocy, którą niesie ze sobą kwiat życia. Działanie jego jest wszechstronne, przede wszystkim chroni przed chorobami i pomaga wrócić do pełni zdrowia. Wycisza i uspokaja, oczyszcza naszą aurę i chroni przed złymi emocjami. Świeca zapachowa o konkretnym aromacie umieszczona w lampionie, na którym znajduje się symbol kwiat życia dodatkowo wzmacnia swoje działanie. Niezwykła moc w połączeniu z aromaterapią potrafi zadziałać szybko i w widoczny sposób zmienić nasze nastawienie i samopoczucie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 1258 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-06-02
Rewelacja! Polecam
2023-06-02
Polecam!
pixel