Zapach, aromat i klimat

( ilość produktów: 560 )

W naszym sklepie orientalnym znajdziesz ogromny wybór zapachów i to niekoniecznie w postaci perfum. Pierwsza kategoria - uwielbiana przez naszych klientów, to kadzidełka zapachowe. Pochodzą m.in. z Indii, Tybetu, Japonii i mają różną formę: trociczki, stożki czy kawałki drewna. Jeśli wspominamy o kadzidełkach to ich nieodzownymi towarzyszami są kadzielnice, podstawki pod kadzidła i oryginalne stojaki.

Nie tylko Kadzidełka, ale również naturalne olejki eteryczne

Inną bardzo popularną kategorią jest ta, w której znajdziesz szeroki wybór olejków eterycznych. Jest ich kilkadziesiąt różnych rodzajów, począwszy od tych najbardziej popularnych jak: olejek z drzewa herbacianego lub olejek różany, a zakończywszy na olejku rozmarynowym czy olejku makadamia. Wszystkie z nich cenione za swoje unikalne właściwości w aromaterapii. Gdy mówimy o naturalnych olejkach eterycznych, musimy wspomnieć że są u nas również kominki do ich podgrzewania.

Świece zapachowe z olejkami

Ostatnią częścią naszego aromatycznego działu jest kategoria, w której odnajdziesz świece i świeczki zapachowe. Stworzone na bazie naturalnych olejków podobnie jak i one mają różne właściwości. W wielu tradycjach, zapalanie świecy oznacza akt wdzięczności, u nas znajdziesz m.in. świece związane z ideą siedmiu czakr. Oprócz świec są u nas także orientalne świeczniki.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 2121 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Super
2024-05-15
Super zapakowane piękny produkt :)
pixel