Łapacz snów

( ilość produktów: 45 )

Duży łapacz snów na ścianę - gdzie zawiesić?

To wyjątkowa ozdoba i pasująca do każdego domu i mieszkania. Możecie zastanawiać się gdzie taki koronkowy łapacz snów umieścić, tymczasem odpowiedź jest banalnie prosta! Ten ręcznie wykonany amulet może zostać powieszony zarówno na ścianie, na oknie oraz przy drzwiach wejściowych. 

Dzięki szerokiemu wyborowi wzorów i kolorów pięknie wygląda w dziecięcej sypialni, salonie czy na tarasie. Duży łapacz stanie się centrum domu, a mały będzie oczyszczał atmosferę w aucie. Znajdzie się także coś dla miłośników stylu Boho, delikatnych kolorów Ecru oraz Hippe. Będzie też dobrym prezentem dla wielbicieli natury i przedmiotów z naturalnych materiałów. Pamiętając o jego pochodzeniu możemy tym samym wprowadzić do domu nieco tajemniczej atmosfery.

Łapacz snów z czego jest zrobiony?

Choć traktowany jako rękodzieło, można go spotkać w wielu odmianach. Są łapacze szydełkowe, wyplatane łapacze z makramy, plecione z traw oraz pnączy. Wykonanie łapacza może pochłonąć mnóstwo czasu. Dodawane są do niego koraliki, naturalne kamienie, pióra w różnych kolorach, muszle oraz inne przedmioty.

Mimo dużej popularności łapaczy snów, nie wszyscy ich wielbiciele wiedzą, że zostały stworzone przez rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej, by zapewnić spokojny sen, bez złych historii i koszmarów. Dzięki wielu dodatkom doczepianym do łapaczy spełniają także rolę wzmacniającą, oczyszczającą i gwarantującą dobre sny. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 946 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-05
Wystawiam najlepszą z możliwych ocenę.
2023-02-05
oki
pixel