Lampiony ogrodowe

Wybierz nieprzeciętną lampę, która wspaniale rozświetli twój ogród lub taras wieczorową porą – dostępne w Etnobazarze lampiony ogrodowe na pewno spełnią pod tym względem twoje oczekiwania!

Lampion ogrodowy - kup teraz >>

Zebraliśmy szeroką gamę pięknych lampionów i latarni zaprojektowanych do użycia w ogrodzie, ale również mogą stać się nieprzeciętnym dodatkiem wnętrz twojego domu. Możesz ustawić je wśród kwiatów, przy wejściu do domu czy też na tarasie lub na balkonie, gdy chcesz stworzyć przytulny klimat do spotkań czy relaksu – wszędzie będą prezentować się nieprzeciętnie i przyciągać wzrok. Również mogą być wspaniałym pomysłem do ozdoby najróżniejszych wydarzeń – garden party, ślubów czy innych przyjęć.

Dostępne w naszym sklepie Etnobazar lampiony ogrodowe są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach – wykonane są z metalowych lub drewnianych ramek z daszkami wykończonych szybkami. Są dostępne w różnych stylach – orientalnym czy vintage, dlatego z pewnością spodobają się wielbicielom tych stylów. Lampy dostępne są również w kilku różnych rozmiarach do wyboru – od około 20-30 centymetrów aż do ponad 50 centymetrów. Lampiony są przy tym wystarczająco ciężkie, dlatego nie są narażone na przewrócenie się przez podmuchy wiatru.

Lampiony i latarnie ogrodowe przeznaczone są do użycia w nich świeczek oraz podgrzewaczy tea light. W ten sposób są także bezpieczne w używaniu. Zapal świeczkę lub podgrzewacz, otwórz okienko lampy, a następnie rozświetl jej wnętrze. Dzięki temu, że lampiony ogrodowe i latarenki są obudowane, płomień w środku nie gaśnie, co dodatkowo poprawia bezpieczeństwo. Górny daszek będzie dodatkową ochroną przed deszczem. To powoduje, że ciepłe światło będzie zachwycało nawet podczas gorszej pogody, gdy chcesz poprawić sobie humor.

Sprawdź już teraz naszą pełną ofertę lampionów i latarenek ogrodowych – wybierz takie, które staną się nieprzeciętną ozdobą twojego mieszkania, ogrodu czy też tarasu. Takie lampy mogą być też wspaniałym pomysłem na upominek  dla bliskiej osoby. Zapraszamy na zakupy w Etnobazarze!

pixel