Program Partnerski

Zostań partnerem w sprzedaży orientalnych produktów z całego Świata i zarabiaj pieniądze bez wychodzenia z domu!

Oferuj swoim czytelnikom lub fanom niepowtarzalne rękodzieło, naturalne i egzotyczne kosmetyki, produkty kuchni świata i wiele innych oryginalnych towarów, które znajdziesz w ofercie sklepu EtnoBazar.pl.

Jak zostać naszym partnerem?

Załóż konto klienta w sklepie EtnoBazar.pl, a następnie zgłoś chęć udziału Programie Partnerskim sklepu EtnoBazar.pl na adres mailowy: biuro@etnobazar.pl

Załóż konto

Aktywujemy Twoje członkostwo w Programie Partnerskim, a ty uzyskasz na tym koncie dostęp do panelu Partnera, który umożliwi Ci: generowanie kodów i banerów, sprawdzanie statystyk, weryfikację rozliczeń oraz zamówienie wypłaty środków z Programu Partnerskiego. Panel działa praktycznie bezobsługowo i nie wymaga Twojej kontroli. Ty zamieścisz jedynie reklamy i bannery naszego sklepu w swojej witrynie. Pamiętaj aby wcześniej zapoznać się z regulaminem programu partnerskiego.

Rejestracja Zarejestruj się w naszym programie partnerskim
Czytelnik Zachęcaj swoich czytelników i klientów
Prowizja Zbieraj prowizję za każde zakupy dokonane u nas przez Twoją stronę

Co zyskujesz dołączając do Programu Partnerskiego sklepu EtnoBazar.pl?

Zwiększysz atrakcyjność swojego serwisu!

Możesz publikować wszystkie informacje o produktach dostępnych w ofercie sklepu EtnoBazar.pl, w szczególności udostępniać zdjęcia i opisy tych produktów na swojej stronie.

Twoja strona zacznie zarabiać!

Otrzymasz wynagrodzenie w postaci prowizji od każdego zrealizowanego zakupu w sklepie EtnoBazar.pl za pośrednictwem Twojej strony.

Jeśli prowadzisz firmę, wynagrodzenie wypłacimy na Twoje konto bankowe na podstawie wystawionej faktury lub rachunku.

Jeśli jesteś osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej zarobioną prowizję wymienisz na bon zakupowy, który będziesz mógł wykorzystać w sklepie EtnoBazar.pl przez okres 60 dni.

Ile pieniędzy zarobisz przystępując do programu partnerskiego sklepu EtnoBazar.pl?

Naliczymy prowizję od każdych zakupów, których klient dokona po przejściu z Twojej strony do sklepu EtnoBazar.pl . Prowizja od każdego zrealizowanego zamówienia to 7%. Rozliczenia dokonujemy, gdy na koncie Partnera uzbiera się kwota minimum 50 PLN. Mniejszą kwotę przenosimy na następny miesiąc.

Kto może dołączyć do naszego Programu Partnerskiego?

Do Programu Partnerskiego sklepu EtnoBazar.pl może dołączyć każdy kto ukończył 18 lat i posiada stronę internetową, na której będzie zamieszczać reklamy sklepu EtnoBazar. Udział brać mogą zarówno firmy jak i osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej.

 Co znajdziesz w panelu partnera?

Panel programu partnerskiego sklepu EtnoBazar.pl

W panelu partnera znajdują się:

  • statystyki zamówień (twoje przekierowania, zamówienia klientów, lista klientów),
  • panel rozliczeń,
  • generator kodów i bannerów (generator html, php i java script),
  • moduł wypłat.

Jak zacząć zarabiać w programie partnerskim?

Wystarczy, że:


Dołącz do nas! Czekamy na Ciebie!

 

Załóż konto

 

pixel