Sklep Afrykański

 

 

(produkty znajdziesz tu: sklep afrykański )

W naszym sklepie Etnobazar czeka na ciebie wiele wyjątkowych artykułów etnicznych pochodzących z różnych zakątków kuli ziemskiej. Prowadzimy również własny sklep afrykański, w którym możesz znaleźć dla siebie wiele wyjątkowych propozycji pochodzących z Czarnego Lądu. Z pewnością wypatrzysz tu coś oryginalnego!

Oryginalne afrykańskie rękodzieło kupisz online w EtnoBazarze

Afryka zamieszkiwana jest przez wiele plemion, które nadal kultywują swoje tradycje sprzed wieków i w ten sposób tworzą bogatą afrykańską kulturę. Członkowie takich właśnie osad zajmują się często ręczną produkcją różnego rodzaju przedmiotów codziennego użytku, wyjątkowej biżuterii, plemiennych figurek i masek, które dla nas, Europejczyków, są czymś jednocześnie tajemniczym, a także fascynującym. Żeby mieć je w swoich rękach, wcale nie musisz udawać się w podróż do Afryki – możesz kupić je właśnie u nas.

Nasz sklep afrykański prezentuje przede wszystkim oryginalne statuetki, rzeźby, fetysze oraz maski tworzone według plemiennych wierzeń mieszkańców Afryki. Zgodnie z nimi chronią one przed złem, są niezbędnymi elementami rytualnych obrządków, a także pomagają na co dzień. Te autentyczne przedmioty produkowane są ręcznie najczęściej z cennego drewna, dzięki czemu wyglądają naprawdę niecodziennie. Więcej na temat wierzeń oraz plemion, które zajmują się produkcją rzeźb oraz masek, można poczytać na stronach internetowych poszczególnych przedmiotów – to wyjątkowe historie, które przybliża ci ich okoliczności powstania oraz zastosowanie.

Również zafascynowanym Afryką oferujemy etniczne ubrania, w tym chusty oraz spódnice szyte ręcznie przez Afrykanki, które na pewno przypadną do gustu kobietom lubiącym unikatową odzież. Nasz sklep afrykański oferuje też biżuterię, w tym czarujące amulety i kolczyki, które dodadzą orientalnego rysu każdej stylizacji.

Przygotowaliśmy także szeroką kolekcję mebli i dodatków do domu – to między innymi ręcznie plecione z traw kosze, taborety, zagłówki, batiki do dekoracji ściany, lampy – tykwy, naczynia, szkatułki, a także rzeźbione okiennice wytwarzane przez plemię Dogon.Rozpocznij zakupy

Produkty polecane

pixel