Sklep Arabski

(produkty znajdziesz tu: sklep arabski)

W sklepie internetowym Etnobazar czekają na ciebie starannie wyselekcjonowane przez nas produkty pochodzące z krajów arabskich. Nasz sklep arabski prezentuje szeroką gamę wyjątkowych dodatków, wyposażeniakosmetyków oraz innych artykułów w orientalnym klimacie. Jeżeli szukasz czegoś wyjątkowego dla siebie lub na prezent, na pewno znajdziesz to właśnie u nas!

Oferujemy w szczególności tradycyjne rękodzieło z takich krajów jak Tunezja, Egipt, Arabia Saudyjska czy Maroko. Współpracujemy z wieloma dostawcami lokalnymi, między innymi nasze produkty ceramiczne pochodzą z małych rodzinnych manufaktur berberyjskich. Dzięki temu możemy wspierać regionalny biznes w krajach arabskich oraz oferować naszym klientom wyjątkowe produkty, często ręcznie robione i dekorowane przez zdolnych arabskich artystów.

Nasz sklep arabski poleca ceramiczne naczynia do gotowania i podawania dań

Na pewno wprowadzą do twojej kuchni i jadalni wyjątkowy klimat. Oferujemy również ręcznie zdobione miseczki, talerze, zestawy do przekąsek i serwisy do kawy i herbaty, także można u nas zakupić tradycyjne naczynia arabskie do przyrządzania potraw – tagine. Wśród wyrobów ceramicznych na uwagę zasługują też oryginalne lampy oraz dekoracyjne kafle z ręcznie malowanymi orientalnymi wzorami – mogą być wmurowane w ścianę, powieszone na ścianie lub też stosowane jako podstawki.

Kobiety w szczególności zachwyci arabska biżuteria w naszej ofercie, a także oryginalne perfumy arabskie, które przyniosą ze sobą wspomnienie orientalnych wakacji. Przygotowaliśmy też coś dla amatorek tańca – metalowe pasy do belly dance. Oferujemy również arabskie kosmetyki i akcesoria chętnie kupowane przez turystów, na przykład magnesy, breloczki, różnego rodzaju odzież dla kobiet i mężczyzn, dywaniki do modlitw.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z pełnym asortymentem naszego

sklepu arabskiego na EtnoBazarze

– na pewno znajdziesz tutaj dla siebie coś jedynego w swoim rodzaju, co oczaruje cię swoim orientalnym pięknem!Rozpocznij zakupy

 

 

Produkty polecane

30,90 zł
5 150,00 zł / l
29,90 zł
4 983,33 zł / l
30,90 zł
5 150,00 zł / l
5,90 zł
84,29 zł / kg
26,90 zł
7,90 zł
158,00 zł / kg
7,90 zł
158,00 zł / kg
pixel