Wietrzne dzwonki [feng shui]

2019-07-29
Wietrzne dzwonki [feng shui] W zależności od surowca, z jakiego wykonano dzwonki, powinno się je umieszczać w odpowiednich orientacjach. I tak, metalowe wieszamy w zachodnich, północno-zachodnich i północnych częściach domu bądź mieszkania. Dzwonki ceramiczne najlepiej sprawdzą się w pomieszczeniach południowo-zachodnich, północno-wschodnich oraz w centrum domu, zaś działaniu dzwonków drewnianych najbardziej sprzyja wschód, południowy wschód i południe.

Piękny dodatek do ogrodu - ich dźwięk uspokaja i tworzy niepowtarzalny klimat!

dzwonki

DZIAŁANIE

Zastosowanie powietrznych dzwonków jest niezwykle szerokie - oczywiście, o ile wierzy się w moc feng shui ;) Wierzyć, nie wierzyć, dobrze jest wiedzieć, że:

- dzwonki wykonane z rurek harmonizują przestrzeń i neutralizują negatywny wpływ dźwięków dochodzących z zewnątrz domu

- te, których zadaniem jest zwalczanie pecha, powinny składać się z pięciu metalowych rur

- szczęście wzmacniają dzwonki sześcio-, lub ośmiorurowe

DZWONKI BAMBUSOWE

W feng shui bambus symbolizuje żywioł drzewa, co oznacza, że ma on zdolność do ożywiania wody. Dlatego też bambusowe dzwonki poleca się m.in. do łazienki, gdzie będą równoważyły utraconą energię. Ale nie tylko łazienka jest właściwym miejscem do powieszenia takiej ozdoby - bambus wchłania wilgoć, więc z praktycznego punktu widzenia, wykonane z niego dzwonki świetnie sprawdzą się w każdym miejscu, które chcemy osuszyć.

Wietrzne dzwonki znajdziesz TUTAJ >>

 

Pokaż więcej wpisów z Lipiec  2019

Produkty polecane

pixel