Nowość

Butelka miedziana na wodę, Sattva 650ml

  • Zakręcana butelka miedziana przeznaczona jest do transportowania, przechowywania, oczyszczania i uzdatniania wody pitnej.
159,90 zł
/ szt.
Szybkie zakupy 1-Click (bez rejestracji)
14 dni na darmowy zwrot
Butelka miedziana na wodę, Sattva 650ml
Butelka miedziana na wodę, Sattva 650ml
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności . Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz.

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

Zakręcana butelka miedziana SATTVA przeznaczona jest do transportowania, przechowywania, oczyszczania i uzdatniania wody pitnej.

Butelki wykonane z miedzi są używane w Indiach od ponad 2000 lat.

Według ajurwedy, starożytnej sztuki w Indiach, picie wody przechowywanej w miedzianej butelce zapewnia równowagę trzech energii - znanych jako Dosha - Vata (element powietrza), Kappa (element wody), Pitta (element ognia) - które krążą wewnątrz ciała człowieka.

Sposób użycia:

  1. Napełnij butelkę wodą i zostaw na kilka godzin, najlepiej na noc.
  2. Pij wodę z butelki w ciągu dnia.

 

Właściwości miedzianej butelki:

  • Wspiera oczyszczanie wody.
  • Ma działanie antybakteryjne i antyoksydacyjne.
  • Pomaga wzmacniać organizm.

 

Butelka miedziana to prosty sposób na to, by zadbać o swoje zdrowie.


Instrukcje czyszczenia i konserwacji:

  • Nie myj butelki w zmywarce do naczyń
  • Nadaje się tylko do wody. Nie do mleka, cytrusów i płynów kwaśnych.
  • Czyścić za pomocą naturalnego mydła do naczyń, miękkiej gąbki i wody o temperaturze pokojowej
  • Do połysku użyj kliny cytrynowej lub lakieru miedzianego
  • Co trzy dni czyścić roztworem w postaci papki przyrządzonym z 2 łyżek soli kuchennej i 2 łyżek stołowych soku z cytryny
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych

 

Uwaga: W wyniku utlenienia kolor miedzianej butelki zmienia się z czasem. Naturalne jest, że miedź wykazuje „plamy”. Oba są wynikiem naturalnych właściwości miedzi i nie mają negatywnego wpływu na wodę pitną z butelki takiej jak ta.

 

  • Materiał: miedź
  • Kraj pochodzenia: Indie
  • Producent: Sattva
  • Skład: Cu 99,32%, Zn 0,59%, Ni 0,013%, Sn 0,012%, Fe 0,006%, inne
  • Kod produktu: BB007/1

 

Producent
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
SATTVA AYURVEDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Więcej
Producent SATTVA AYURVEDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: ul. Al. Krakowska 61/A Kod pocztowy: 05-090 Miasto: Sękocin Nowy Kraj: Polska Adres email:
Podmiot odpowiedzialny SATTVA AYURVEDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: ul. Al. Krakowska 61/A Kod pocztowy: 05-090 Miasto: Sękocin Nowy Kraj: Polska Adres email:
Zasady bezpieczeństwa
Nie należy myć w zmywarce.
,
Czyścić za pomocą naturalnego mydła do naczyń, miękkiej gąbki i wody o temperaturze pokojowej.
,
Nadaje się tylko do wody. Nie do mleka, cytrusów i płynów kwaśnych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 3016 opinii
pixel