EtnoBazar – sklep orientalny online

Końcówka lat dziewięćdziesiątych XX wieku i początek XXI wieku, to okres w którym sklepy indyjskie w Polsce przeżywały prawdziwy boom. I choć dziś już pewnie nikt nie pamięta czy pierwszy był sklep indyjski Warszawa, czy sklep indyjski Kraków, a może jednak sklep indyjski Gdańsk, to każdy klient pamięta niezapomniany orientalno-kadzidłowy zapach tuż po przekroczeniu progu i feerię barw wewnątrz sklepu. W tych miejscach aż kipiało egzotyką, a Polacy je uwielbiali! Orientalne dekoracje, zwiewne tuniki i indyjskie spódnice, szale, apaszki, szarawary i charakterystyczne, kolorowe torby indyjskie na ramię. W ówczesnym sklepie orientalnym dużo było również drobiazgów, kadzidełek, naszyjników, bransoletek i kolczyków, ale też portfele, portmonetki, szkatułki na biżuterię, puzderka, narzuty indyjskie, poszewki na poduszki, łapacze snów, gałki do mebli. 

Internetowy sklep orientalny

Internetowy sklep indyjski górą?

Później nastąpił dynamiczny rozwój handlu internetowego i indyjskie sklepy stacjonarne straciły nieco na popularności! Czy to znaczy, że nie znajdziemy już sklepu, wypełnionego egzotycznymi dekoracjami do domu i orientalnymi ozdobami? Sklepu, w którym roztacza się iście egzotyczny zapach? Nie! Zresztą w kwestii kadzidłowego zapachu nic się nie zmieniło :) Tak jest również obecnie! Wizyta w sklepie orientalnym jest na swój sposób szczególna. W Polsce istnieje kilka dużych sklepów orientalnych z biżuterią, indyjskimi sukienkami i spodniami, z rękodziełem. Przykładem jednego z nich jest sklep EtnoBazar Showroom w Gliwicach, ale są też sklepy Lokaah w kilku miastach w Polsce. W sklepie EtnoBazar oferta jest znacznie szersza niż w tradycyjnych sklepach indyjskich sprzed 20 lat. Znajdziemy tu poza odzieżą, biżuterią i kadzidłami również ogromny wybór produktów z działu kuchnie świata, szeroki wachlarz yerba mate, kawy i herbaty, orientalnych przypraw. Z nowości, od niedawna jest tu mocno rozbudowywany dział z ezoteryką i kamieniami szlachetnymi oraz półszlachetnymi.

Sklep EtnoBazar nie tylko online, zapraszamy również do EtnoBazar Showroom w Gliwicach

Poza tym produkty do EtnoBazaru sprowadzane są nie tylko z Indii. Sklep oferuje rękodzieło afrykańskie, laleczki worry dolls z Gwatemali, ogromny wybór dekoracji do domu z Indonezji, jest też Wietnamska kawa, meksykańskie papryczki i są koreańskie kosmetyki, a także wiele innych produktów z różnych zakątków kuli ziemskiej. Poza sklepem stacjonarnym w Gliwicach - EtnoBazar to również sklep orientalny online. Produkty można zamówić bezpośrednio do paczkomatu lub mieszkania, ale nie tylko! Dla tych, którzy chcą na spokojnie poświęcić czas na zakupy internetowe ale jest im po drodze na ul. Wyszyńskiego - jest opcja zakupów z odbiorem osobistym w sklepie EtnoBazar Showroom. Zapraszamy więc do korzystania z oferty orientalnego sklepu online i zaopatrzenia się w niepowtarzalne produkty, które przyjechały do nas naprawdę z daleka!

Produkty polecane

pixel