W promocji

Szczypce miedziane do rytuału Angihotry (Ajurweda)

  • Miedziane szczypce z ozdobnym grawerem.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:
55,90 zł (Zniżka 32 %)
37,74 zł
/ szt.
Szybkie zakupy 1-Click (bez rejestracji)
14 dni na darmowy zwrot
Szczypce miedziane do rytuału Angihotry (Ajurweda)
Szczypce miedziane do rytuału Angihotry (Ajurweda)
Bezpieczne zakupy

Miedziane szczypce do Agnihotry.

 

Agnihotra to pochodzący z indyjskiej nauki Ajurwedy ogień powstały podczas palenia suszonego nawozu krowiego, brązowego ryżu i masła klarowanego Ghee. Zapalany o wschodzie i zachodzie słońca ma na celu oczyszczanie atmosfery ze stresu, poprawienie stanu zdrowia i podnoszenie poziomu energii. Wpływa również na redukcję napięcia umysłu, regenerację skóry, oczyszczanie krwi oraz neutralizację chorobotwórczych bakterii.

 

Szczypce służą do układnia piramid z Agnihotry ale sprawdzą się również przy paleniu kadzideł żywicznych, palo santo czy szałwii.

 

  • Materiał: miedź
  • Wymiary: 22cm x 15mm
  • Kod produktu: KH-619
Producent
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:

Z naszego bloga

Agnihotra - starożytny rytuał oczyszczającego ognia
Rytuały związane z ogniem znane są cywilizacji ludzkiej od wieków. Ogień, kojarzony z wielką siłą i magicznymi właściwościami wywoływał zawsze szacunek i niepokój. Jednym z takich rytuałów, w którym najważniejszym elementem jest właśnie ogien to agnihotra, mające swoje korzenie w historii starożytnych Indii.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 1070 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-27
Wszystko na 5
2023-03-26
Świetnie, bardzo szybko, solidnie, dobrze opakowane. Bardzo polecam
pixel