Ocet ryżowy do sushi ciemny, Chinkiang, 550 ml

  • Czarny ocet ryżowy Chinkiang bardzo popularny w południowej części Chin, jest najlepszym z czarnych octów ryżowych. Nazwa pochodzi od prowincji, gdzie jest produkowany.
13,49 zł
/ szt.
Cena jednostkowa 24,53 zł / l
Szybkie zakupy 1-Click (bez rejestracji)
14 dni na darmowy zwrot
Ocet ryżowy do sushi ciemny, Chinkiang, 550 ml
Ocet ryżowy do sushi ciemny, Chinkiang, 550 ml
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności . Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz.

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

Czarny ocet ryżowy Chinkiang – bardzo popularny w południowej części Chin, jest najlepszym z czarnych octów ryżowych. Nazwa pochodzi od prowincji, gdzie jest produkowany.

Wytwarza się go z czarnego kleistego ryżu a długi proces starzenia nadaje mu bardzo ciemną barwę i słodkawy posmak. Ocet ten nie służy do zakwaszania potraw, stosuje się go raczej jako marynatę przed smażeniem, jako dodatek do sosów, dipów czy sałatek. Jego delikatny smak nie zagłusza walorów innych potraw.

  • Pojemność: 550 ml
  • Kod produktu: 6323
  • Kraj pochodzenia: Chiny
  • Kwasowość: 5,50% 
Producent
Rodzaj kuchni
Kuchnia azjatycka
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:

Z naszego bloga

Sushi - futomaki, uramaki, hosomaki, czyli japońska tradycja
W dawnych czasach potrawę przygotowywano w całkiem odmienny sposób i nazywano ją nare-zushi. Układano surowe, solone ryby w pojemnikach i przekładano je warstwami ugotowanego ryżu. Ryby fermentowały pod wpływem ryżu przez okres od jednego do trzech lat! Następnie ryż usuwano, a sfermentowane ryby jedzono ze świeżo ugotowanym ryżem. Teraz na rynku znajdziemy wiele propozycji ryżu do sushi. W kolejnych wiekach proces produkcji uległ stopniowemu skróceniu do kilku miesięcy, dodatkowo zaczęto spożywać również sfermentowany ryż.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 2770 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2025-01-13
Polecam. Szybko i sprawnie, w razie potrzeby, świetny kontakt ze sprzedajacym.
2025-01-12
Miła obsługa, kontakt bez zarzutu. Zamówione produkty również. Polecam!
pixel