Kolorowe, indyjskie pufy do każdego wnętrza

2019-08-11
Kolorowe, indyjskie pufy do każdego wnętrza Gdyby tak do klasycznego wnętrza dodać etniczny element? Ożywić go feerią barw i prawdziwie niebanalnym, a jednocześnie funkcjonalnym dodatkiem? Indyjskie pufy wykonane metodą patchworku pasują niemal do każdego wnętrza i nadadzą mu niepowtarzalnego charakteru. Kolorowe pufy wykonywane są ręcznie. Zszywa się je z różnorodnych, kawałków materiału; ręcznie haftuje, a następnie bogato ozdabia: cekinami, pasami nici, szkiełkami. Dodatkowo po bokach zdobi się je niewielkimi, kolorowymi frędzelkami.

Wspaniały dodatek do każdego wnętrza - dodaje orientalnego klimatu!


Efekt końcowy? Nie ma dwóch jednakowych egzemplarzy! My za to możemy się cieszyć pięknym, orientalnym elementem wyposażenia wnętrz, dzięki któremu nasze mieszkanie staje się inne niż wszystkie. Bogato zdobione i kolorowe pufy indyjskie cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów sklepu EtnoBazar.pl. Poniżej prezentujemy kilka z tych, które przyjechały do nas w ostatniej indyjskiej dostawie.

                                                      pufy

Pufy wykonywane są w różnych rozmiarach i kształtach, są też praktyczne, ponieważ większość z nich posiada od spodu zamek i dzięki temu łatwo możemy zdjąć poszycie do prania.

Skąd w Indiach wzięła się tradycja produkowania kolorowych puf i poduch? Pochodzi ona jeszcze z czasów starożytnych i związana jest z jogą i Ajurwedą. Spędzanie czasu na podłodze jest zdrowe! Poprawia elastyczność ciała, wspomaga trawienie, pomaga uniknąć skrzywień kręgosłupa i nadmiernego obciążenia kości i stawów. Zgodnie z Ajurwedą zjedzenie posiłku ze spokojem umysłu ma zbawienny wpływ na nasze trawienie.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień  2019

Produkty polecane

pixel