Modny fiolet, kolorem 2018 roku

2019-08-11
Modny fiolet, kolorem 2018 roku Każdemu kto interesuje się modą i designem z pewnością nie jest obce pojęcie "Koloru Roku". Co roku w grudniu, przedstawiciele branży fashion z niecierpliwością czekają na decyzję, który z kolorów zostanie okrzyknięty barwą na kolejne 365 dni.

Tradycja spotkań organizowanych przez Instytut Pantone narodziła się w 2000 r. Wtedy Pantone wraz z przedstawicielami z całego świata, zajmującymi się standaryzacją kolorów, po raz pierwszy, dokonał wyboru kluczowej barwy. Obrady dotyczące koloru roku są tajne i utrzymywane w sekrecie. Wybrany odcień ma być zgodny z dominującymi trendami. Spotkania trwają dwa dni i zakończone są ogłoszeniem koloru, który będzie kreował modne tonacje w roku przyszłym.
                           
                                                                         szarawary

W grudniu Pantone ogłosił że kolorem roku 2018 będzie Ultra Violet - odważny fioletowy kolor. Odcień ten komentowano słowami: twórczy, oryginalny, śmiały, nowatorski. Idźmy zatem zgodnie z obowiązującymi standardami i sprawdźmy co w ofercie sklepu EtnoBazar wpisuje się w tegoroczne, kolorystyczne trendy?

W sklepie EtnoBazar.pl jest ogromny wybór łapaczy snów, znajdziemy tu koronkowy łapacz snów, łapacze ozdabiane piórami, koralikami. Są w najróżniejszych kolorach, jest też fioletowy łapacz snów, który będzie piękną ozdobą zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach.

Indyjskie narzuty to nieodłączny element oferty sklepu EtnoBazar.pl, cieszą się dużym zainteresowaniem klientów i popularnością wśród osób ceniących sobie oryginalne dodatki do domu.


Wśród nich znajdziemy również narzutę w fioletowe paski, o różnych odcieniach.
        
                                                                      narzuta

Lambrekin z Indii, zszywany z kawałków materiału, może być orientalną ozdobą każdego wnętrza. Powieszony nad oknem lub drzwiami, będzie oryginalnym elementem wyposażenia mieszkania.

Fioletowa bransoletka z mandalą - wykonana została z fioletowych, różowych i czarnych koralików oraz mandali "Diament". Dzięki temu, że koraliki zostały nawleczone na gumkę, dopasuje się do każdej ręki.
Pokaż więcej wpisów z Sierpień  2019
pixel