Orientalne ozdoby i dekoracje – wnętrze inspirowane orientem

2019-08-11
Orientalne ozdoby i dekoracje – wnętrze inspirowane orientem W czasach kiedy króluje nowoczesny wystrój wnętrz, a większość wyposażenia kupujemy w popularnych sieciówkach. ciężko o mieszkanie z duszą; wnętrze, które inspirowane byłoby czymś więcej niż katalogowymi zdjęciami. A może warto zwrócić uwagę na to co oferuje nam Świat? Indyjskie bogactwo wzorów i kolorów, kolonialne meble, afrykańskie rękodzieło, bogato zdobione tkaniny, dodatki do salonu, ozdoby na ścianę – elementy, które zachwycają swą niepowtarzalnością, fascynują kształtem i barwą. Zapytacie gdzie ich szukać? Podsuwamy Wam zakładkę Dom i styl życia w sklepie EtnoBazar.pl - miejscu, które powstało w wyniku fascynacji innymi krajami, kulturami, „etno” sztuką.

Oryginalne dodatki do każdego pomieszczenia - klimat orientalny i etno!


„Zachwyt obcymi kulturami sprawił, iż z czasem zaczęliśmy je wchłaniać. Zaczęło się od uwielbienia dla azjatyckiej kuchni, popijania yerba mate i palenia shishy. Potem zainteresowały nas przedmioty codziennego użytku i naturalne, wytwarzane tradycyjnymi metodami kosmetyki.” – mówią założyciele sklepu EtnoBazar.pl – „Gdy wyposażyliśmy już własne mieszkania w ozdoby z Maroka, Tajlandii czy Kenii, przyszło nam do głowy, że może warto podzielić się znajomością różnorodności ludzkich kultur z innymi.”

Poniżej prezentujemy kilka produktów pochodzących ze sklepu EtnoBazar.pl dzięki którym wnętrze Twojego mieszkania, domu czy tarasu nabierze prawdziwego charakteru. Mozaikowa lampa z Maroko, kolorowa indyjska pufa, pięknie rzeźbiona figurka z Kongo to tylko kilka przykładów pięknych i oryginalnych wytworów pracy ludzkich rąk z całego Świata, które z powodzeniem mogą stanowić piękne ozdoby na ścianę, dodatek do salonu czy sypialni.


kongopufa
Pokaż więcej wpisów z Sierpień  2019
pixel