Wiosna, wiosna ach to ty - zielone dodatki do domu i dla Ciebie

2019-06-12
Wiosna, wiosna ach to ty - zielone dodatki do domu i dla Ciebie

Gdy po kilku miesiącach szarugi, krótkiego dnia i jesienno-zimowej pluchy, przychodzi w końcu pora, w której wszystko rozkwita, to nie tylko zachłannie łapiemy każdy promień słońca i wybieramy się na dłuższe spacery, ale również zaczynamy zmieniać, tworzyć, przemeblowywać, upiększać itd. Życie staje się przyjemniejsze, a my nagle chcemy ozdobić je niepowtarzalnymi, kolorowymi, wiosennymi dodatkami :)

Jednym z najchętniej wybieranych kolorów przy dekoracji wnętrz jest zielony.

Barwa zielona kojarzona z naturą, nadzieją, Ziemią czy lasem, jest kolorem wyciszającym i uspokajającym. Zielone dodatki w domu wprowadzają harmonię i koją zmysły, a jednocześnie są uniwersalne..


Zieleń pasuje do bieli, szarości i czerni, ale równie dobrze komponuje się z innymi kolorami.

Stojak na kadzidełka w kolorze zielonym, przypominający liść.

Indyjska narzuta w odcieniach zielonego

Narzuta w kolorze zielonym, prosto z Indii

Zielony taboret dla dziecka

Zielony dodatek do domu, maska z Indonezji

W sklepie EtnoBazar.pl znajdziesz duży wybór dodatków w kolorze zielonym. Są u nas zielone, indonezyjskie maski, które nadadzą wnętrzu orientalnego charakteru; zielone indyjskie narzuty i poszewki na poduszki, w charakterystyczne indyjskie wzory; jest zielony taboret z kotem dla najmłodszych, są też zielone naczynia matero do yerba mate, ale i zielona...herbata :)

Na wszystkie Panie, które zamiast mieszkania wolałyby odmienić własny wizerunek i dodać trochę etnicznych elementów do swojej garderoby, czekają u nas zielone torebki z Kenii, Indonezji i Indii. W sklepie EtnoBazar.pl znajdziecie również: ręcznie malowane i wyprawiane, skórzane, marokańskie portfeliki i baleriny. Jest naprawdę z czego wybierać! Lubisz zielone dodatki? Zobacz co mamy dla Ciebie :)

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec  2019
pixel